Bestyrelsen

Al henvendelse om skydebaner og riffel-skydning bedes rettet til Søren List skydeudvalget på tlf. 26131101 eller soeren.list@sjf.dk.

Øvrige henvendelser kan ske på: info@sjf.dk.



Formand
Lars Frøkjær Hansen
41984499
lars.f.hansen@sjf.dk

Kasserer
Svend Isling
21326299
svend.isling@sjf.dk

Sekretær
Frank Rattleff
31478890
frank.rattleff@sjf.dk





Bestyrelsesmedlem
Rune B. Hjortborg
28902726 
rune.hjortborg@sjf.dk

Bestyrelsesmedlem
Bente Post
41718481
bente.post@sjf.dk

Bestyrelsesmedlem
Hugo Emkjer
38280443
hugo.emkjer@sjf.dk





Bestyrelsesmedlem
Jens Tilsted
20740419
jens.tilsted@sjf.dk


Suppleant
Morten Emkjer
24290965
morten.emkjer@sjf.dk

Suppleant
Allan Pastoft
40156653
allan.pastoft@sjf.dk



Revisor
Hans-Henrik Sand

Revisorsuppleant
Ole Pedersen